Par mums

Godīgs līzinga pakalpojuma sniedzējs

Mēs klientiem piedāvājam auto līzinga pakalpojumus. Mēs esam saņēmuši speciālo atļauju (Licenci) Nr.NK-2019-001 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Mēs esam godīgs aizdevējs. Ievērojot likumdošanas prasības mēs nodrošinām uzņēmējdarbības ilgstspējību un godīgu attieksmi pret mūsu klientiem.

 

Mūsu pakalpojumi

Mūsu piedāvātie pakalpojumi ir vienkārši un saprotami. Mūsu pakalpojumiem ir skaidri nosacījumi un nav slēptu komisijas maksu par apkalpošanu vai pieteikumu paātrinātu izskatīšanu.


Mūsu vērtības

Mūsu galvenā vērtība ir mūsu darbinieki, bet mūsu darbinieku galvenā vērtība ir mūsu klienti. Mūsu darbinieki ir vērsti uz sadarbību un atklātību un to pašu mēs sagaidām no mūsu klientiem.


Sadarbība ar klientu

Mēs zinām, ka katra klienta situācija ir individuāla, un tādēļ arī mēs katra klienta maksātspēju izvērtējam individuāli un rūpīgi. Mēs esam vērsti uz sadarbību ilgtermiņā, un mēs katram klientam piedāvājam individuālu pieeju.


Un vēl!

Mēs neprasām dokumentus, kuri mums patiešām nav nepieciešami. Mēs zinām, ka mūsu klientiem laiks ir svarīgs, un tādēļ mēs vienmēr centīsimies atbildēt ātrāk nekā mūsu konkurenti.


Kāpēc izvēlēties Finto Capital?

✓   Līzinga noformēšana stundas laikā

✓   Skaidri nosacījumi bez slēptām komisijas maksām

✓   Vari veikt līzinga atmaksu jebkurā laikā

✓   Aizdevuma noformēšana ir vienkārša bez lieku dokumentu iesniegšanas

✓   Mēs esam vērsti uz sadarbību un atklātību

Piesakies un noskaidro savas iespējas

Aizdevuma summa
1000


Maksājumu skaits
10 mēneši
Mēneša maksājums
118.95
Ilustratīvs piemērs: Aizdevums 5 000 eiro uz 60 mēnešiem ar aizdevuma likmi 18% gadā un komisijas maksu 8% no aizdevuma summas – mēneša maksājums 137,12 eiro, kopējās izmaksas 9 872,64 eiro, gada procentu likme 23,94%.

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi un sniedz aptuvenu priekšstatu par ikmēneša maksājumu. Lai saņemtu personalizētu piedāvājumu, nepieciešams aizpildīt pieteikumu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt kredītu.